PASOWANIE  NA  PRZEDSZKOLAKA  - 27.10.2017r

„ MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI, MALUSZKI KOCHANE, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH –  DZIŚ -  NA PASOWANIE…”

Pasowanie na Przedszkolaka  odbyło się 28 października 2016r. To pierwsze wydarzenie, podczas którego dzieci mogły się zaprezentować   i pokonać lęk przed występami publicznymi.  Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przez Panią Dyrektor Teresę Pokusę wszystkich przybyłych gości: Panią Burmistrz Stąporkowa Dorotę Łukomską, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Jacka Kołodzieja, Panią Wiceprezes ZNP Marzenę Augustyniak, Panią Wicedyrektor PSP Elżbietę Ślusarczyk oraz Rodziców.

Przedszkolaki przedstawiły program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie Pani Burmistrz wręczyła dyplomy, a Pani Dyrektor  "czarodziejskim ołówkiem" dokonała pasowania każdego Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały prezenty  od przybyłych gości, a także od radnego Pana Macieja Pokusy i od radnego powiatowego Pana Mariana Domagały, którzy nie mogli w tym dniu przybyć .

Uroczystość zakończyły wspólne zabawy, pamiątkowe zdjęcia, a także słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.  Przedszkolakom życzymy, aby pobyt w przedszkolu przyniósł wiele radości, uśmiechu, pogodnych i przyjemnych chwil.

Wychowawczyni: Dorota Gibała  OBEJRZYJ FILM