Magia Świąt Bożego Narodzenia

MAGIA ŚWIĄT BOZEGO NARODZENIA

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia dzieci   w świetlicy szkolnej rozpoczęły od powitania  choinki  i wspólnego ubierania jej w ozdoby choinkowe. To magiczne drzewko było dobrym powodem do rozmów o świątecznych zwyczajach i tradycjach związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia i dzielenia się swoimi świątecznymi opowieściami oraz jak wyglądają święta   u dzieci w domach.

Przez cały tydzień dzieci samodzielnie wykonywały ozdoby choinkowe, wśród nich znalazły się m.in. aniołki, gwiazdki, mikołaje świąteczne, kolorowy łańcuch papierowy, bombki zrobione z kolorowych, świecących cekinów.

Przed Świętami Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej dzieci mogły również stworzyć własnego pomysłu kartki świąteczne oraz  piękne stroiki bożonarodzeniowe.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt !