TEATRZYK - 11.12.2018r

TEATRZYK -  11.12.2018r

Wyjazd do Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie na spektakl teatralny, pt.”Królewna Śnieżka”, wykonany przez aktorów   z Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa. Przedszkolaki rozwijały umiejętności literackie poprzez kontakt z żywą sztuką, koncentrowały się na tym , co działo się na scenie. Był to teatr interaktywny i dlatego dzieci mogły się aktywnie zaangażować ; odpowiadały na pytania, chętne dziecko mogło wejść na scenę, poproszone przez aktora. Pamiętajmy, że teatr  rozwija kompetencje społeczne, uczy krytycznego myślenia, rozwija kreatywność, jest świetną zabawą  i rozrywką. Dla niektórych przedszkolaków dodatkową atrakcją był przejazd autobusem, wspólnie ze starszymi kolegami i koleżankami z klas I-III.