WALENTYNKI

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

W dniu 14 lutego 2019 roku świętowaliśmy WALENTYNKI. Podczas zajęć dzieci: poznały tradycje walentynkowe, wykonały walentynkowe pocztówki, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu; rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas zabaw. W tym dniu wśród atrakcji nie zabrakło szkolnego listonosza, w którego wcielili się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Listonosz wszystkim dostarczył walentynki, złożone wcześniej w skrzynce – poczcie walentynkowej. Na koniec wszyscy otrzymali baloniki w kształcie serca oraz słodki upominek, który trafił do nas dzięki  życzliwości Rodziców.

Dziękujemy!!!