Pomagamy Agacie

Pomagamy Agacie, naszej absolwentce

I znów Samorząd Uczniowski we współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariatu pośpieszył z pomocą.

Tym razem pomagaliśmy Agacie, naszej absolwentce, która od kilku lat zmaga się z poważną chorobą.

Zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy do puszki, a nasi wolontariusze przeprowadzili kiermasz książek i rozmaitości. Dodatkowo w akcję włączyła się Spółdzielnia Uczniowska „Maja” wraz z opiekunkami: panią Jadwigą Rurarz oraz panią Haliną Ludwikowską, od których dostaliśmy fanty o wartości 100 zł, które „rozeszły się w mgnieniu oka”J.

W sumie zebraliśmy 740 zł + 2 euro.

Uczniowie oraz ich rodzice przekazali także fanty na koncert charytatywny dla Agaty, który odbył się 10 lutego w MGOKiS w Stąporkowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się  w pomoc Agacie.

Macie wielkie serca!!!