Warsztaty plastyczne nt. „Uczeń bezpieczny na drodze”

Działanie:

Przeprowadzenie warsztatów plastycznych nt. „Uczeń bezpieczny na drodze”

Uczniowie pod opieką nauczyciela plastyki i techniki oraz członków szkolnego zespołu "Szkoły z Klasą 2.0", wzięli udział w warsztatach plastycznych, których efektem była imponująca praca,  przedstawiająca uliczne skrzyżowanie. Uczniowie z zaangażowaniem szkicowali, wycinali,  malowali, nabywając kompetencji pracy w grupie.
Sami podsuwali pomysły, co i jak namalować, z poświęceniem pracowali tnąc ciężką  w obróbce tekturę, czy kładąc się na podłodze w charakterze „szablonu” J. Dzieciaki były niejednokrotnie umorusane  po same uszy, ale mogą być z siebie dumne!
Praca, którą stworzyli uczniowie od oddziału przedszkolnego przez klasę III, IV, V i VII wraz z nauczycielami, panią intendentką, psycholog i samą panią dyrektor, stanowiła dekorację apelu o bezpieczeństwie.