Wieczór filmowy

Działanie:

Zainicjowanie „Wieczoru filmowego”, którego celem była prelekcja filmu o trudnych relacjach  w środowisku rówieśniczym

Pod koniec marca nasi uczniowie uczestniczyli  w wieczorze filmowym przygotowanym przez Samorząd Uczniowski. Jest to jedno z działań w ramach realizacji programu „Szkoła z Klasą 2.0” do którego przystąpiliśmy w roku szkolnym 2018/2019.

Uczniowie oglądali niezwykły film „Cudowny chłopak” przedstawiający historię chłopca  o wyjątkowym wyglądzie i wspaniałej osobowości.

Po projekcji odbyły się krótkie warsztaty, podczas których młodzież oceniała film i jego problematykę, a także wypowiadała się na temat swoich „mocnych stron” oraz cech, które podziwiają u swoich przyjaciół.

Jak się okazuje, łatwo nam dostrzegać pozytywne cechy u kogoś innego, ale docenić siebie samego- oto jest wyzwanie!!!