Pasowanie na Przedszkolaka

„ Pasowanie na Przedszkolaka" odbyło się 25.10.2019r.  To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przybyłych gości:  Pani Dyrektor Teresy Pokusy, Pani Wicedyrektor Elżbiety Ślusarczyk, Pani Prezes ZNP Teresy Polak oraz Rodziców.

Dla Przedszkolaków  było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.  Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego Przedszkolaka. Uroczystości zakończyły wspólna zabawa, pamiątkowe zdjęcia a także słodki poczęstunek przegotowany przez Rodziców.

Przedszkolakom życzymy, aby pobyt w przedszkolu przyniósł wiele radości, uśmiechu, pogodnych i przyjemnych chwil.