„Wspieramy potrzebujących” – zbiórka środków czystości i żywności

„Wspieramy potrzebujących”

– zbiórka środków czystości i żywności

Wolontariat naszej szkoły pod kierunkiem Pani Marzeny Augustyniak oraz Pani Jolanty Szkurłat wraz z niesamowitymi wolontariuszami dokonali zbiórki żywności z długą datą ważności oraz środków czystości.                                                    Przygotowane paczki stanowiły świąteczny prezent dla osób potrzebujących. A zawartość paczek była imponująca, gdyż  w środku znalazła się: żywność trwała:

• herbata,

• płyn do mycia naczyń,
  • płyn do płukania,
  • pasta do zębów,
  • szczoteczki do mycia zębów,
  • kremy,
  • balsamy.

Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali paczki, które dotarły do Akademii Innowacji Społecznych Schronisko w Stąporkowie.

Możemy być dumni, że nasi uczniowie i rodzice okazali nam wsparcie w naszej inicjatywie.

Udowodniliście Drodzy uczniowie i rodzice, że nigdy nie pozostajecie obojętni na potrzeby innych ludzi!

Uśmiech i chęci wolontariuszy i Was wszystkich, którzy przyłączyliście się do naszej zbiórki charytatywnej wystarczył, by w ciągu jednego miesiąca zgromadzić tyle dobra!

Pamiętajcie - dobro wraca!

Więc i Wam życzymy pięknych i pełnych miłości Świąt!